Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.15 kg |
|---|---|
| Dimensions | 27 × 12 × 10 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Frame Color | black |
| Model Number | YD005 |
| Lenses Material | Polycarbonate |
| Lenses Color | MULTI |
| Gender | MEN |
| Frame Material | TR(车辆及配件) |
| Lens Width | 20.1cm |
| Lens Height | 9.5cm |
| Lenses Optical Attribute | PC+UV |
| Origin | Mainland China |
| Item Type | EYEWEAR |
| Sport Type | skiing |
Instock
There are no reviews yet.