Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.079 kg |
|---|---|
| Dimensions | 20 × 20 × 20 cm |
| Model Number | XT2024011904 |
| Origin | Mainland China |
| Item Type | EYEWEAR |
| Sport Type | skiing |
| Material | PU |
| Size | 22×12.5cm |
| Features 1 | Storage ski goggles |
| Features 2 | Easy to carry and waterproof |
Instock
There are no reviews yet.