Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.25 kg |
|---|---|
| Dimensions | 25 × 12 × 15 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Frame Color | MULTI |
| Model Number | FXR COMBAT MX GOGGLE |
| Lenses Material | Polycarbonate |
| Lenses Color | MULTI |
| Frame Material | TPU |
| Lens Width | 250mm |
| Lens Height | 115mm |
| Lenses Optical Attribute | anti-fog uv400 |
| Brand Name | fxr |
| Origin | Mainland China |
| Item Type | EYEWEAR |
| Sport Type | skiing |
| Sports | Outdoor sports bike riding fishing hunting hiking camping driving cycling Motorcyce racing off road |
Instock
There are no reviews yet.