Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.092 kg |
|---|---|
| Dimensions | 22 × 15 × 6 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Department Name | MEN |
| Model Number | Men Waist Bag |
| Material | PU, PU |
| Gender | Unisex |
| Application Position | Waist |
| Brand Name | APWIKOGER |
| Origin | Mainland China |
| CN | Guangdong |
| Men Waist Bag | Men Belt Bag |
| Mobile Phone Pouch for Men | Male Waist Pouch |
| Lining texture | canvas |
| Size | 18 X 10 X 5 cm/7.09 X 3.94 X 1.97" |
| Closure | Clasp |
| Internal structure | mobile phone bag, document bag |
| Purpose | shoulder bag, crossbody bag |
Instock
There are no reviews yet.