Instock
| Weight | 0.05 kg |
|---|---|
| Dimensions | 20 × 10 × 2 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Age | Above 13 |
| Model Number | XT0028 |
| Item Length | 41cm-45cm |
| Material | LYCRA, 92% polyester + 8% spandex |
| Origin | Mainland China |
| CN | Henan |
| Gender | Men and Women |
| Application | Cycling, Running, Sunscreen, Basketball, Football, Leisure, Mountaineering, Beach, fishing, outdoor, Camping, Badminton / Tennis |
| Features | Breathable, Sunscreen UV Protection, No Pilling, No Curling, No Fading, Non slip silicone strip |
| Features 1 | Breathable Fishing Arm Warmers |
| Features 2 | Fitness Arm Sleeves Uv Protection Ice Silk Breathable Arm Sleeves |
| Features 3 | Tattoo Sleeves Halloween Alternative Hip hop Arm Sleeves |
Instock
There are no reviews yet.