Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.05 kg |
|---|---|
| Dimensions | 30 × 20 × 10 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Age | Above 13 |
| Model Number | P-23 |
| Item Length | 13*40*9cm |
| Material | POLYESTER |
| Origin | Mainland China |
| CN | Zhejiang |
| Size: | 13*40*9cm |
| Gender: | Men, Women Cycling Arm Warmers |
| Type: | Ice silk sleeves, Sports Safety Arm Warmers |
| Feature: | Sunscreen, Breathable, Sweat Cycling Arm Warmers |
| Suitable for: | Hiking, Camping, Fishing, Motocycle, Running, Cycling Arm Warmers |
| Tips: | This product is a pair in one order. |
| is_customized: | Yes |
Instock
There are no reviews yet.