Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.3 kg |
|---|---|
| Dimensions | 21 × 11 × 14 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Warning | Small parts, not for children under 3 years |
| Gender | Unisex |
| Scale | 1:6 |
| Type | Furniture Toys Set |
| Model Number | 25013 |
| Material | Metal |
| Brand Name | me and house |
| Origin | Mainland China |
| Recommend Age | 14+y |
| Size | Width:6.1cm length:3.5cm Height: 6.1cm |
Instock
There are no reviews yet.