Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.12 kg |
|---|---|
| Dimensions | 20 × 15 × 5 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Department Name | Unisex |
| Model Number | R0025 |
| Material | POLYESTER, waterproof |
| Gender | Unisex |
| Application Position | Waist |
| Brand Name | CWILKES |
| CN | Jiangxi |
| Origin | Mainland China |
| Color | black, green, pink, gray |
| Applicable scene | bicycle bag, running and other out door sports |
| waist | 70cm – 124cm |
| Function | running bag, waist bag, phone bag, marathon bag, cycling bag |
| phone size | < 7 inch mobile phone |
Instock
There are no reviews yet.