Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.96 kg |
|---|---|
| Dimensions | 32 × 15 × 5 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Grip Size | SLIM |
| Material | TPE / TPR |
| Origin | Mainland China |
| CN | Guangdong |
| Size | STANDARD/MIDSIZE/JUMBO |
| Core-Size | 0.600 |
| Weight | 50g/58g/70g |
Instock
There are no reviews yet.