Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.02 kg |
|---|---|
| Dimensions | 1 × 1 × 1 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Model Number | QT002 |
| Type | Swing Trainer |
| Origin | Mainland China |
| Variedad | Tee Set |
| Material | Plastico |
| Weight | About 15 |
| Features | 360 degrees striking angel |
| Length | 80mm |
Instock
There are no reviews yet.