Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.068 kg |
|---|---|
| Dimensions | 8 × 6 × 6 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Model Number | Golf Club Brush |
| Type | Putting Green |
| Derivative Series | Assembly |
| Brand Name | gohantee |
| Origin | Mainland China |
| Color | Silver |
| Material | Stainless Steel |
| Size | 9mm/0.35in, 11mm/0.43in. |
Instock
There are no reviews yet.