Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.015 kg |
|---|---|
| Dimensions | 6 × 3 × 3 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Model Number | A golf ball catcher |
| Origin | Mainland China |
| Color | Black |
| Material | Engineering Plastics + self tapping screws |
| Weight | Three paws15g, Petals 8.3 g, Four Corners12.8 g |
Instock
There are no reviews yet.