Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.04 kg |
|---|---|
| Dimensions | 13 × 6 × 3 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Model Number | PVC Children's Basketball |
| Type | Ball |
| Origin | Mainland China |
| Size | 12/20cm |
| Material | high quality pvc |
| Suitable age | over 3 years old |
| Shipping | Fast delivery |
| Support | Wholesale/Dropshiping |
| In Stock | Adequate |
Instock
There are no reviews yet.