Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.097 kg |
|---|---|
| Dimensions | 15 × 15 × 15 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Model Number | Air Valve |
| Applicable People | Unisex |
| Brand Name | Amposkon |
| Origin | Mainland China |
| SKU | 09010075/09010076 |
| Color | Black/Grey |
| Material | POM |
| Item Type | Air Valve |
| Top diameter | Approx 6.5cm / 2.55 inch |
| Bottom diameter | Approx 4.2cm / 1.7 inch |
| Height | Approx 5cm / 1.9 inch |
| Weight | 77 g/pcs |
Instock
There are no reviews yet.