Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 8 kg |
|---|---|
| Dimensions | 43 × 43 × 27 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Brand Name | CSCUNSHE, GOYOJO |
| Origin | Mainland China |
| Model | SD-300 |
| Maximum working time | 4-10hours |
| Battery power | 1465 watthour |
| motor power | 180W 228W |
| Battery capacity | 55 75 120 Ah |
| Maximum dive depth | 11 14 meters |
| Gas supply | 52L min 56L min |
Instock
There are no reviews yet.