Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.25 kg |
|---|---|
| Dimensions | 27 × 21 × 10 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Model Number | M2027 |
| Brand Name | DIVE&SAIL |
| Origin | Mainland China |
| Made in | China |
| Material | PC Frame & Tempered glass |
| Strap Material | silicone |
| Goggles Frame Size | High 7CM*Width 15.3cm |
| Lens Size | High 5.6cm*Width 5.2cm |
Instock
There are no reviews yet.