Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.04 kg |
|---|---|
| Dimensions | 15 × 10 × 5 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Model Number | T00547 |
| Type | Pool |
| Origin | Mainland China |
| Name | BCD Hose Holder |
| Material | Polypropylene |
| Color | Orange/Yellow/Black |
| Size | 9.8*4.5*1cm |
| Net weight | 14g |
| Feature | Quick Clip |
Instock
There are no reviews yet.