Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.23 kg |
|---|---|
| Dimensions | 10 × 10 × 1 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Training Site | Waist, ARMS, Legs, Muscle Relex Apparatus, Waist & Abdomen Exercise, head, Foot, BACK, Hand, Wrist, Hip, Chest, CORE, other |
| Model Number | JR005D |
| Function | Comprehensive Fitness Exercise |
| Material | Plastic |
| Type | Single Skip Rope |
| Length | 3 m (Personal) |
| Department Name | unisex |
| Type of sports | Cadio Training |
| Origin | Mainland China |
| ROPE | PVC+NYLON |
| ROPE DIAMETER | 5 MM |
| ROPE LENGTH BETWEEN HANDLE | 3M |
| HANDLE | 13.5CM PP MATERIAL |
| ACCESSORIES 1 | BACKUP ROPE |
| ACCESSORIES 2 | OVERGRIPS |
Instock
There are no reviews yet.