Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.21 kg |
|---|---|
| Dimensions | 16 × 15 × 7 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Training Site | Waist, ARMS, Legs, Muscle Relex Apparatus, Waist & Abdomen Exercise, Hand, Hip, Chest |
| Model Number | T05W |
| Function | Comprehensive Fitness Exercise |
| Material | aluminium alloy |
| Type | Bearing Skip Rope |
| Length | 3 m (Personal) |
| Department Name | Unisex |
| Brand Name | MOGOLD |
| Type of sports | Cadio Training |
| Origin | Mainland China |
Instock
There are no reviews yet.