Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.17 kg |
|---|---|
| Dimensions | 10 × 10 × 10 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Training Site | other |
| Function | Body |
| Type | Bamboo Joint Skip Rope |
| Length | 2.5 m (Personal) |
| Department Name | Unisex |
| Type of sports | Cadio Training |
| Origin | Mainland China |
Instock
There are no reviews yet.