Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.58 kg |
|---|---|
| Dimensions | 20 × 20 × 10 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Model Number | Tree Swing Rope |
| Origin | Mainland China |
| Length | 0.6m/1.2m |
| Thickness | 10mm |
| Color | Blue/Green |
| Material | Polyester+stainless steel |
| Hook Loadbearing | 200kg |
| Rope Loadbearing | 1000kg |
Instock
There are no reviews yet.