Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.12 kg |
|---|---|
| Dimensions | 20 × 17 × 3 cm |
| Model Number | HR100 |
| Brand Name | Fitcent |
| Origin | Mainland China |
| Product name | horse heart rate monitor |
| Function | detect heart rate |
| Certificate | CE Rohs |
| Material | Nylon, ABS+Nylon |
| Length | 100-165cm |
Instock
There are no reviews yet.