Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.105 kg |
|---|---|
| Dimensions | 20 × 10 × 5 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Training Site | Hand, other |
| Model Number | F153 |
| Function | Comprehensive Fitness Exercise |
| Type | Single Skip Rope |
| Length | 3 m (Personal) |
| Department Name | Unisex |
| Type of sports | Balance Training |
| Origin | Mainland China |
Instock
There are no reviews yet.