Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.055 kg |
|---|---|
| Dimensions | 16 × 10 × 3 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Model Number | (2) Dumbbell weightlifting assistive belt |
| Type | Belt |
| Origin | Mainland China |
| Material: | Polyester Cotton |
| Size: | about.54x4cm/21.25×1.57in |
Instock
There are no reviews yet.