Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.56 kg |
|---|---|
| Dimensions | 10 × 10 × 5 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Training Site | BACK, Back |
| Department Name | Unisex, Unisex |
| Origin | Mainland China |
| Type of sports | Cadio Training, Balance Training |
| Name | Yoga Stick |
| Function | Open shoulder/Open back |
| Model Number | Hunchback corrector |
| Applicable Fitness Equipment | Strength Training Apparatus |
| Material | Stainless Steel + Foam |
| Length | 54-86cm |
| Color | pink, blue, green |
Instock
There are no reviews yet.