Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.15 kg |
|---|---|
| Dimensions | 16 × 14 × 3 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Training Site | Waist, ARMS, Legs, BACK, Hand, Wrist, Hip |
| Model Number | Jump Ropes |
| Function | Comprehensive Fitness Exercise |
| Material | Plastic |
| Type | Single Skip Rope |
| Length | 2.8 m (Personal) |
| Department Name | Unisex |
| Type of sports | Cadio Training |
| Origin | Mainland China |
Instock
There are no reviews yet.