Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.12 kg |
|---|---|
| Dimensions | 10 × 10 × 10 cm |
| Training Site | Waist, ARMS, Legs, Muscle Relex Apparatus, Waist & Abdomen Exercise, head, Foot, BACK, Hand, Wrist, Hip, Chest, CORE, other |
| Department Name | Unisex |
| Model Number | Weight Stack Pin |
| Applicable Fitness Equipment | Strength Training Apparatus |
| Brand Name | WHCMJP |
| Origin | Mainland China |
| Type of sports | Strength Training |
| Material | Stainless steel, nylon |
| Diameter | 8MM |
| Maximum extension length | 6.5cm |
| Use | gym strength training accessories |
| Packing quantity | 1 pair (2 pieces) |
| Service | dropshipping, wholesale |
Instock
There are no reviews yet.