Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.34 kg |
|---|---|
| Dimensions | 1 × 1 × 1 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Training Site | CORE |
| Model Number | Jump Ropes |
| Function | With Electronic Counter |
| Type | Electronic Counting Skip Rope |
| Length | 3 m (Personal) |
| Department Name | Unisex |
| Brand Name | macroupta |
| Type of sports | Cadio Training |
| Origin | Mainland China |
Instock
There are no reviews yet.