Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.135 kg |
|---|---|
| Dimensions | 12 × 8 × 4 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Type | Accessories |
| Origin | Mainland China |
| Product Name | Lightweight Folding Mobile Phone Pouch (IPHONE 15 PRO MAX) |
| Item No. | MB-05 |
| Product size | 19*11.5*2.1cm |
| Product net weight | 0.11KG |
| Product colour | MC/MCBK/ Matte Black/Wolf Grey/Ranger Green/Coyote Brown |
| Main material | Fiberboard Magic Fastener |
Instock
There are no reviews yet.