Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.1 kg |
|---|---|
| Dimensions | 10 × 2 × 2 cm |
| Brand Name | nika archery |
| Origin | Mainland China |
| Material | All aluminum design high precision adjustment |
| Type | 6"/9" Archery Recurve Bow Sight |
| Quasi-core screw thread specification | 8-32UNC |
| Bow handle installation screw specification | 10-24UNC |
| Available Color | Black/Red/Blue |
| Suitable for | RH Recurve Bow |
Instock
There are no reviews yet.