Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.3 kg |
|---|---|
| Dimensions | 12 × 5 × 5 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Model Number | Picatinny |
| Guide Length | 22"/55cm |
| Guide Type | Picatinny |
| Origin | Mainland China |
| Diameter | 50mm |
| Length | 4 inch (100mm) |
| Aluminium | 6061-T6 |
Instock
There are no reviews yet.