Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.15 kg |
|---|---|
| Dimensions | 10 × 10 × 10 cm |
| Material | Nylon, 500D Nylon/matting cloth |
| Model Number | dj-365 |
| Origin | Mainland China |
| Size | 8.5x6x12cm |
| Weight | 100g |
| Model | 5.56 double magazine pouch |
| Color | black, green, tan, CP, FG |
Instock
There are no reviews yet.