Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.574 kg |
|---|---|
| Dimensions | 22 × 11 × 9 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Model Number | PR802 LTE-EU |
| Origin | Mainland China |
| EU Version | Asia Europe others |
| Photo Resolution | 60MP |
| SIM card | bundled in the package |
| Video Resolution | 4K |
| Memory | 32 Gb card included |
| Trigger Time | 0.2s |
| PIR Distance | 20m |
| Lense Range | 120 degree |
| Wireless communication | Support 4G LTE |
| Power supply | 8pcs AA batteries (not include) |
| Work Mode | Photo/video(with voice) |
| working temperature | -20~+60°C |
Instock
There are no reviews yet.