Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 1.191 kg |
|---|---|
| Dimensions | 30 × 23 × 12 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Field of View | 6.2-3.4 degree |
| Eyepiece diameter | 20mm |
| Prism Description | BAK4 |
| Water Resistance Level | IPX7 |
| Objective Lens Diameter | 56mm |
| Lens Coating Description | SMC |
| Magnification | 8-16X |
| Focus Type | DETACHED |
| Material | Metal |
| Model Number | ASKGreen8-16X56ED |
| Type | Monocular |
| Brand Name | ASKCO |
| Origin | Mainland China |
Instock
There are no reviews yet.