Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.35 kg |
|---|---|
| Dimensions | 20 × 20 × 20 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Use | Shooting |
| Type | Bow |
| Origin | Mainland China |
| Outer width | 80mm |
| Inner width | 40mm |
| Brace | 20mm |
| Height | 115mm |
| Material | Alloy |
Instock
There are no reviews yet.