Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.3 kg |
|---|---|
| Dimensions | 10 × 10 × 10 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Brand Name | SOTAC-GEAR |
| Origin | Mainland China |
| HELMET MOUNTING COMPATIBILITY | DOVETAIL |
| IPD | 55 – 75mm |
| TOTAL ASSEMBLED WEIGHT OF THIS PRODUCT | 1.0 OZ / 28 g |
| DIMENSIONS | 3.5 x 1 x 1.25in |
Instock
There are no reviews yet.