Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.246 kg |
|---|---|
| Dimensions | 18 × 17 × 9 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Field of View | Universal Binocular Bag/Case |
| Eyepiece diameter | 14-35mm |
| Water Resistance Level | IPX7 |
| Objective Lens Diameter | Universal Binocular Bag/Case |
| Magnification | Universal Binocular Bag/Case |
| Model Number | Monocular/Binoculars Bag, 50mm bag |
| Type | Binoculars |
| Origin | Mainland China |
| Usage | Universal Binocular Bag/Case |
| Material | 1680D+cloth |
| Weight | 248g |
| Size | 14.5*6.7*19cm |
| Total Ribbon Length | 120cm |
Instock
There are no reviews yet.