Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.1 kg |
|---|---|
| Dimensions | 18 × 13 × 5 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Material | Nylon |
| Brand Name | DUUTI |
| Origin | Mainland China |
| Package Weight | approx.85g |
| Size | approx.10.5cm/4.13in |
Instock
There are no reviews yet.