Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.197 kg |
|---|---|
| Dimensions | 23 × 14 × 9 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Field of View | 1000m |
| Eyepiece diameter | 13mm |
| Water Resistance Level | IPX4 |
| Objective Lens Diameter | 25mm |
| Magnification | 8 |
| Type | Binoculars |
| Origin | Mainland China |
Instock
There are no reviews yet.