Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.15 kg |
|---|---|
| Dimensions | 10 × 8 × 5 cm |
| Field of View | 10° |
| Eyepiece diameter | 10-30mm |
| Prism Description | BAK4 |
| Water Resistance Level | IPX4 |
| Objective Lens Diameter | 10-50mm |
| Lens Coating Description | FMC |
| Magnification | 8X-80X |
| Focus Type | CENTRAL |
| Material | Plastic |
| Model Number | APEXEL Phone clip |
| Type | Monocular |
| Brand Name | APEXEL |
| Origin | Mainland China |
| APEXEL Universal Clip 17mm | Phone clip |
| universal Phone clip | phone clip for smartphones |
Instock
There are no reviews yet.