Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.138 kg |
|---|---|
| Dimensions | 16 × 10 × 5 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Field of View | 3.5° |
| Eyepiece diameter | 12mm |
| Prism Description | BAK4 |
| Water Resistance Level | IPX4 |
| Objective Lens Diameter | 25mm |
| Lens Coating Description | FMC |
| Magnification | 10-30 |
| Material | Metal |
| Type | Monocular |
| Origin | Mainland China |
Instock
There are no reviews yet.