Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 1 kg |
|---|---|
| Dimensions | 65 × 7 × 4 cm |
| Bundle | Bundle 1 |
| draw weight | 30-59 Pounds |
| Model Number | 03HFHFQG01 |
| Bow Type | Recurve Bow |
| Use | Shooting |
| Type | Bow |
| Origin | Mainland China |
| Name | Recurve Bow |
| Draw Length | 80cm |
| Bow Length(with out string) | 130-140cm (Change with pound) |
| Bow Brace Heigth | 16-18 cm (Change with pound) |
| Draw Weigth | 25/30/35/40/45/50lbs |
Instock
There are no reviews yet.