Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.029 kg |
|---|---|
| Dimensions | 10 × 8 × 1 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Model Number | D5QD7HH604739 |
| Guide Length | Other |
| Guide Type | / |
| Origin | Mainland China |
| Materials | Reinforced plastic |
| Color | Black/Blue/Pink/Redness/Yellow/Green/Purpleness/Gray/White/Clear |
| Size | about 3x4cm/1.18×1.57inch |
Instock
There are no reviews yet.