Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.17 kg |
|---|---|
| Dimensions | 25 × 15 × 10 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Frame Color | black |
| Model Number | FK801 |
| Gender | MEN |
| Lens Width | 4.9cm |
| Lens Height | 3.2cm |
| Lenses Material | Plastic |
| Lenses Color | MULTI |
| Frame Material | Acetate |
| Brand Name | GTOS |
| Origin | Mainland China |
| Item Type | EYEWEAR |
| Sport Type | swim |
Instock
There are no reviews yet.