Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.17 kg |
|---|---|
| Dimensions | 21 × 16 × 5 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Frame Color | MULTI |
| Lens Width | 17cm/6.7inch |
| Lens Height | 4.3cm/1.7inch |
| Lenses Material | Polycarbonate |
| Lenses Color | MULTI |
| Frame Material | Silicone |
| Brand Name | JoyMaySun |
| Origin | Mainland China |
| Item Type | EYEWEAR |
| Sport Type | swim |
Instock
There are no reviews yet.