Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.13 kg |
|---|---|
| Dimensions | 40 × 30 × 2 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Model Number | XJ0055 |
| Material | Neoprene |
| Brand Name | DIVE&SAIL |
| Origin | Mainland China |
| Size S Palm Length | Approx. 4.72 inch/12 cm |
| Size S Palm Width | Approx. 2.76 inch/7 cm |
| Size M Palm Length | Approx. 4.92 inch/12.5 cm |
| Size M Palm Width | Approx. 2.76 inch/7 cm |
| Size L Palm Length | Approx. 5.12 inch/13 cm |
| Size L Palm Width | Approx. 2.95 inch/7.5 cm |
| Size XL Palm Length | Approx. 5.31 inch/13.5 cm |
| Size XL Palm Width | Approx. 2.95 inch/7.5 cm |
| Package Includes | 1 Pair Children Kids Diving Gloves |
Instock
There are no reviews yet.