Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.15 kg |
|---|---|
| Dimensions | 18 × 5 × 5 cm |
| Frame Color | black |
| Gender | MEN |
| Lenses Material | Polycarbonate |
| Lenses Color | Red |
| Frame Material | Acetate |
| Origin | Mainland China |
| Item Type | EYEWEAR |
| Sport Type | swim |
| Lens Height | 4.5cm |
| Lens Width | 5.5cm |
| Model Number | GJ1318 |
| Myopia | -1.0 ~ -10.0 |
Instock
There are no reviews yet.