Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 3 kg |
|---|---|
| Dimensions | 50 × 40 × 20 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Recommended use | Learing, Daily Entertainment |
| Keyboards | TOUCHPAD |
| Network Communiction | Bluetooth-compatible, WIFI |
| Touch Screen | No |
| Expandable storage | No |
| Hard Drive Interface | M.2 |
| Memory Type | DDR5 |
| Thermal Design Power | others |
| Graphics Brand | Intel |
| Graphic Type | Integrated |
| Max Turbo Frequency | others |
| Base Frequency (GHz)4 | others |
| Number of Cores | 12 |
| Keyboard language | English |
| Keyboard backlit type | monochrome |
| Wireless Interfaces | Bluetooth 5.2 |
| Screen surface | MATT |
| CPU Brand/Model | Intel i5-12450H |
| Weight (Battery Included) | 1.5Kg-1.8Kg |
| Screen Refresh Rate | 120Hz |
| Video Memory Capacity | Main memory allocated memory |
| Dimensions (WxHxD) | 33.5*24.8*1.5 |
| Body Material | Metal |
| RAM | 32GB |
| Display resolution | 2560×1600 |
| Operating System | Windows 11 |
| Feature | bluetooth, Camera, Backlit Keyboard |
| Thickness | 15mm- 18mm |
| Hard Drive Capacity | 1TB |
| Port | 1×USB 3.1 Gen1 |
| Display Ratio | 16:10 |
| Optical Drive Type | None |
| Display Size | 16Inches 400mm |
| Hard Drive Type | SSD |
| Graphics Card Model | Intel Iris Xe Graphics |
| Type | Ultraslim |
| Brand Name | XIAOMI |
| Origin | Mainland China |
| Certification | CE |
| right CPU | Core 5 220H |
Instock
There are no reviews yet.