Instock
| Weight | 0.15 kg |
|---|---|
| Dimensions | 30 × 30 × 20 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Feature | Quick-Dry |
| Material | Polyester / Cotton |
| Brand Name | pgm |
| Origin | Mainland China |
| CN | Guangdong |
| Quick Dry Towel | Quick Dry Towel |
| Breathable Bath Towel | Breathable Bath Towel |
| Camping Hiking Accessories | Camping Hiking Accessories |
| Style | Sporty |
| Fabric | Polyester |
| Applicable age group | adult |
| Applicable gender | unisex/male and female |
| pattern | Solid color |
| Application scenario | outdoor |
| Applicable scenarios | running sports, fitness equipment |
| Towel size | 40x80cm |
| Storage | 5x14cm, 6x18cm |
| Weight | Approximately 30g, Approx 100g |
| Bath towel size | 80x130cm |
| Quick Drying Absorbent Bath Towel | Quick Drying Absorbent Bath Towel |
| Swimming,Camping Bath Towel | Swimming, Camping Bath Towel |
| Breathable Beach Travel Towel | Breathable Beach Travel Towel |
| Breathable Beach Gym Yoga Towel | Breathable Beach Gym Yoga Towel |
| use | Backpacking Hiking, Swimming Compact Travel |
| Camping Hiking Swimming 2 Sizes | Camping Hiking Swimming 2 Sizes Towel |
| Portable Ultralight Breathable Bath Towe | Portable Ultralight Breathable Bath Towel |
| Travel Gym Sports Towel | Travel Gym Sports Towel |
| Backpacking Hiking,Swimming,Camping Bath | Backpacking Hiking, Swimming, Camping Bath Towel, |
Instock
There are no reviews yet.