Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.07 kg |
|---|---|
| Dimensions | 10 × 10 × 5 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Model Number | Swimming cap |
| Style | Ear Protection Swimming Cap |
| Material | Silicone |
| Applicable People | WOMEN |
| Origin | Mainland China |
| Size | 18.5 * 24cm |
| Pattern | Star |
| Feature 1 | Long Hair Swimming Cap |
| Feature 2 | Silicone Swimming Cap |
| Feature 3 | Swim Gear |
| Feature 4 | Large Size |
| Feature 5 | Waterproof |
Instock
There are no reviews yet.